r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bandcamp 2.1.3

Strona główna iOS Multimedia Streaming muzyki

Bandcamp to aplikacja mobilna serwisu muzycznego Bandcamp, służąca zarówno do kupowania ulubionej muzyki, jak też do śledzenia informacji o ulubionych artystach. Skorzystamy z niej zarówno na iPhone'ach, jak też na iPadach pracujących pod kontrolą systemu iOS 8.0 lub nowszego.

Aby korzystać z serwisu Bandcamp (w tym z jego aplikacji mobilnej), należy wcześniej założyć konto. Można to zrobić tylko za pomocą adresu e-mail, usługa nie przewiduje bowiem rejestrowania się oraz logowania przy użyciu konta Facebooka lub Google.

r   e   k   l   a   m   a

Po zarejestrowaniu konta w Bandcamp, możemy rozpocząć przygodę z tym serwisem. To swego rodzaju społeczność, w którym artystom możemy płacić za muzykę, odkrywać nowych twórców, a także prowadzić nasz własny profil, na którym możemy się dzielić piosenkami i płytami, których słuchamy. Aplikacja Bandcamp pozwala strumieniować muzykę na urządzenia mobilne bez limitu transferu, a także pobierać na urządzenie kupione pliki w wysokiej jakości. Możemy śledzić konta wybranych artystów, chcąc być na bieżąco np. z informacjami o koncertach lub nowych nagraniach, a także dodawać muzykę do odsłuchania na później. Bandcamp wydaje się być świetną propozycją dla twórców mniej znanych, którzy chcą dotrzeć ze swoimi utworami do szerszej publiczności, a także dla melomanów, którzy odkrywać muzyczne nowości.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Sprawdzamy jakość dźwięku serwisów z muzyką – czy płatne oznacza lepsze?

124
INTERNET 02.02.2016 | Jacek Szumowski

Pod pojęciem „sklepu z muzyką cyfrową” kryje się wiele rozwiązań. To zarówno serwisy udostępniające strumieniowane utwory, jak i bardziej tradycyjne formy, gdzie zachowana jest klasyczna relacja pomiędzy oferowanym produktem (np. utwór muzyczny) a jednostkową ceną. Oczywiście można się też z założoną tezą nie zgodzić i uznać streamingowe serwisy tylko i wyłącznie za współczesne stacje radiowe, a płacony w nich abonament za tożsamy z tym, jaki płacimy (bądź nie płacimy) za tradycyjne media. Niezależnie od wspomnianych wątpliwości, omówimy najpopularniejsze platformy oferujące muzykę w postaci…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.