Bandicut Bandicut 3.6.4.661

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bandicut to bardzo proste narzędzie doskonale sprawdzające się w podstawowej edycji wideo. Z jego pomocą szybko i sprawnie wytniemy z filmu wybrane elementy, a to wszystko bez ponownej kompresji, co pozwala zachować pierwotną jakość obrazu i ścieżki dźwiękowej.

Program obsługuje większość najpopularniejszych formatów wideo (wspierane kodeki to Xvid, MPEG-1, Motion JPEG itp.), umożliwiając początkującym użytkownikom wygodne wycinanie z materiałów wideo zbędnych elementów takich jak np. reklamy. Proces ten odbywa się bez rekompresji, dzięki czemu zaoszczędzimy cenny czas, a wyjściowy plik wideo charakteryzowała będzie oryginalna jakość. Obsługa Bandicut ogranicza się jedynie do zdefiniowania fragmentów, które zostaną zachowane po finalnym eksporcie wideo do pliku.

Uwaga!

  • Wersja testowa nie posiada ograniczeń czasowych, jednak na wyjściowym pliku wideo umieszczany jest znak wodny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!