r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bankowy czytnik RSS

Strona główna Aktualności

Ciekawą inicjatywą wykazał się BRE Bank. Instytucja udostępniła własny czytnik kanałów informacyjnych RSS. Z założenia aplikacja kierowana jest do klientów korporacyjnych oraz osób zainteresowanych zagadnieniami z zakresu ekonomii i biznesu. Z powodzeniem jednak może również służyć jako zwykły czytnik, kanały predefiniowane można bowiem usuwać. Predefiniowane kanały dostarczają informacje z zakresu gospodarki i biznesu, a także informacje dotyczące firm z grupy BRE Bank.

Aplikacja oferuje przejrzysty interfejs uzytkownika, co szczególnie ważne nie ogranicza dostępnych kanałów do predefiniowanych, można dowolnie dodawać bądź usuwać źródła informacji w zależności od zapotrzebowania użytkownika. Program jest oczywiście bezpłatny, nie wyświetla reklam i nie zawiera komponentów szpiegujących.

Zainteresowanych programem BREInfo zapraszamy do jego pobierania w dziale Czytniki RSS.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.