Banshee Banshee 2.4.0

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Banshee to odtwarzacz plików multimedialnych (audio i video) charakteryzujący się wykorzystaniem niewielu zasobów systemowych przy oferowaniu dużej liczby funkcji. Program oferuje takie funkcje jak zarządzanie bibliotekami multimediów, obsługa i integracja z serwisem Last.fm, pobieranie okładek do plików mp3, wyszukiwanie i tworzenie list odtwarzania i znacznie więcej. Banshee to również doskonałe narzędzie do synchronizowania multimediów z urządzeniami przenośnymi (iPod, G1 itp.).

Banshee jest programem rozpowszechnianym na licencji MIT/X11. Został napisany w C# (z użyciem platformy Mono) jako część środowiska GNOME.

Uwaga

Wydanie banshee dla Windows na razie jest nieoficjalne i przeznaczone jedynie do testów. Program jest niestabilny i należy go używać bardzo ostrożnie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!