r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bard 1.1.4.6

Strona główna Windows Phone Multimedia

Program dla miłośników audiobooków. Pozwala na słuchanie książek z różnych źródeł, zapisanych w pamięci telefonu bądź też chmurze OneDrive.

Galeria programu

Ponieważ Windows Phone 8 posiada specyficzne ograniczenia w kwestii dostępu aplikacji firm trzecich do plików w telefonie i na karcie, odczyt takich audiobooków jest mniej komfortowy. Bard stara się nam go maksymalnie ułatwić, jednak i tak lepszy rozwiązaniem będzie pobranie książek z OneDrive.

r   e   k   l   a   m   a

Trwa to chwilę, ale wystarczy jedno logowanie, aby następnie łatwo pobierać nowe książki. Co więcej, Bard pozwala na słuchanie z chmury, dzięki czemu możemy zaoszczędzić miejsca w pamięci telefonu.

Wśród opcji nie zabrakło typowych dla audiobooków rozwiązań czyli np. przeskakiwania o wyznaczony zakres czasy, dodawania zakładek czy też automatycznego wyłączania aplikacji. Niestety nie mamy możliwości zmiany prędkości czytania.

Największą wadą aplikacji są problemy ze stabilnością. Nie resetują one na szczęście informacji o postępie wsłuchaniu, ale jednak o pewien czas zmuszają nas do restartu programu. Bard dostępny jest w darmowej wersji testowej, pełna to wydatek około 5 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.