r   e   k   l   a   m   a
reklama

Bardzo dobre wyniki Gadu-Gadu SA

Strona główna Aktualności

O autorze

Spółka Gadu-Gadu SA opublikowała dzisiaj wyniki finansowe za III kwartał 2007 roku.

Gadu-Gadu za okres trzech kwartałów 2007 roku osiągnęła przychody netto w wysokości 14,4 mln zł, w porównaniu z 7,7 mln zł w analogicznym okresie 2006 roku. Przychody Spółki w porównywalnych okresach wzrosły o 186%. Zysk netto w tym okresie wyniósł 5,15 mln zł w porównaniu do 2,7 mln zł zysku netto w tym samym okresie 2006 roku (191% wzrostu). Przychody z usług telekomunikacyjnych wyniosły 1,6 mln zł za 3 kwartały i 624 tys. zł w III kwartale.

Trzeci kwartał był dla Gadu-Gadu SA kolejnym okresem dynamicznego rozwoju, w trakcie którego uruchomiliśmy wiele dodatkowych usług oraz rozszerzyliśmy dotychczasowe projekty o nowe, multimedialne możliwości sieci Gadu-Gadu mówi Piotr Pokrzywa z Zarządu Gadu-Gadu SA - Sukcesywnie realizujemy zapowiadane przejęcia atrakcyjnych projektów, które integrujemy z siecią Gadu-Gadu. Tak dzieje się m.in. z unikatowym projektem mikroblogingu Blip.pl, czy wersjami mobilnymi Gadu-Gadu.

W okresie trzech kwartałów Spółka wydała na inwestycje kwotę 5 535 tys. zł. Pozyskane środki z emisji akcji inwestujemy w przedsięwzięcia, które oferują użytkownikowi Gadu-Gadu dodatkowe możliwości - mówi Krzysztof Szalwa z Zarządu Gadu-Gadu - Użytkownik Gadu-Gadu, korzystając z komunikatora otrzymuje jednocześnie szeroką ofertę, również usług płatnych. Dla spółki oznacza to również poszerzanie źródeł przychodów.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial