BartVPN BartVPN 1.0.170

Strona główna Android Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
lub zeskanuj:

BartVPN to niewielka aplikacja kliencka usługi internetowej o takiej samej nazwie. Dzięki niej możliwe jest zautomatyzowanie procesu połączenia do wirtualnej sieci prywatnej (VPN), a co za tym idzie, ukrycie swojego prawdziwego adresu sieciowego w celu ochrony prywatności. Aplikacja do działania wymaga wykupionego abonamentu.

Dzięki utworzonemu połączeniu z jednym z specjalnie przygotowanych serwerów możliwe jest między innymi bezpieczne korzystanie z Internetu nawet przy wykorzystaniu niezabezpieczonych hostpostów Wi-Fi – cały ruch odbywający się z urządzenia mobilnego użytkownika jest szyfrowany i kierowany do bezpiecznych serwerów. Zapewnia to anonimowość oraz ochronę prywatności użytkownika. W wypadku krajów lub regionów w których niektóre usługi są zablokowane np. Facebook, dzięki tej aplikacji użytkownik może z nich nadal korzystać. Aplikacja samodzielnie zarządza systemowymi ustawieniami VPN, pozwala na automatyczne łączenie z bezpieczną siecią po utracie połączenia oraz starcie systemu.

Aplikacja poprzez szyfrowanie ruchu pozwala także na ochronę bankowości internetowej przed ewentualnym podsłuchem. Dla użytkowników spoza USA przydatna może być możliwość łatwego uzyskania dostępu do usług takich jak Netflix czy Hulu. Pomimo szyfrowania, użytkownicy nadal mogą korzystać z aplikacji VOIP takich jak Skype oraz Viber. Wersja darmowa jest funkcjonalna przez 3 dni, po tym okresie konieczne jest wykupienie abonamentu miesięcznego lub rocznego z poziomu oficjalnej witryny internetowej producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!