r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BartVPN 1.2.2

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

BartVPN to nieskomplikowany program dla osób, które cenią sobie prywatność w trakcie przeglądania zasobów internetu. Narzędzie służy do tunelowania połączeń sieciowych komputera w celu ochrony danych użytkownika.

Podczas korzystania z sieci wysyłamy i odbieramy mnóstwo danych, które za pomocą rozmaitych narzędzi mogą zostać przejęte przez hakerów lub pozyskane przez witryny zajmujące się gromadzeniem informacji na temat użytkowników. Aby temu zapobiec, można zainstalować odpowiedni program, taki jak np. BartVPN. Pozwoli on uchronić się przed niebezpieczeństwem i zachować anonimowość, zarówno w trakcie połączeń z prywatną, jak i publiczną siecią Wi-Fi.

Podobnie, jak inne aplikacje tego rodzaju, także BartVPN likwiduje blokady regionalne, dzięki czemu użytkownik może zapoznać się ze wszystkimi materiałami znajdującymi się w internecie (nawet tymi, które są niedostępne w jego lokalizacji geograficznej).

BartVPN uruchamia się automatycznie i działa bardzo płynnie. Charakteryzuje się przejrzystym interfejsem, więc mogą z niego korzystać również mniej doświadczeni użytkownicy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.