Basket and Ball Basket and Ball

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Basket and Ball to świetna platformowa gra sportowa skoncentrowana w głównej mierze na aspektach zręcznościowych oraz elementach kombinowania.

Pokierujemy tu ruchami piłki do koszykówki w taki sposób, by każdy z 50 dostępnych układów zakończony został wrzutką do kosza. Kozły, akrobacje czy inne triki uzależnione będą od sprawności, a także częstotliwości pracy naszych palców.

W przypadku problemów z ukończeniem planszy z pomocą przychodzi zestaw bonusów w postaci wstrzymywania czasu, pompy powietrza, atomowych odbijaczy, zmiany ciśnienia powietrza w piłce czy po prostu odwrócenia grawitacji. Dzięki nim możliwe będzie także dotarcie w najdalsze zakamarki układu i zebranie drogocennych gwiazdek.

Warto umiejętnie korzystać ze wspomagaczy, ponieważ niejednokrotnie metalowi strażnicy, ogniowe pułapki, wszędobylskie kolce czy rozlana woda okażą się utrudnieniami w klasyczny sposób nie do przebycia.

Basket and Ball to produkcja bardzo sympatyczna i dopracowana w szczegółach. Gra się w nią bardzo sympatycznie nawet pomimo nieco trudnego sterowania wymagającego momentami sporej wprawy. Tytuł powinien przypaść do gustu fanom zręcznościówek.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!