r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Basketball Stars 1.12.0

Strona główna iOS Gry Sportowe

Basketball Stars to świetnie wykonana, bardzo wciągająca gra sportowa będąca symulatorem koszykówki ulicznej. Powinna przypaść do gustu nie tylko fanom basketu, ale też miłośnikom innych sportów.

W Basketball Stars mamy do wyboru dwa tryby gry: pojedynek jeden na jeden lub pojedynek rzutowy. W tym pierwszym przypadku musimy ograć rywala, stosując zwody, blokując i próbując przechwycić piłkę, jednocześnie zdobywając określoną (w zależności od poziomu trudności i planszy) przewagę nad przeciwnikiem. W drugim przypadku rzucamy na czas i trzeba zdobyć więcej punktów niż rywal. Im dłużej trwa rozgrywka, tym trudniej jest dorzucić do celu, za to sporo jest w rozgrywce rzutów premiowanych dodatkowymi punktami. Dostaniemy je za celne rzuty oddane pod rząd. W obu trybach gry, nasi rywale są dobierani spośród innych użytkowników Basketball Stars, dlatego potrzebne jest dobre połączenie z internetem. W trybie offline możemy jedynie odbyć swobodny, nieograniczony czasowo trening.

Aby grać, należy zarabiać pieniądze: na wpisowe do kolejnych meczów. Wygrywając, nasze konto zasilą kolejne kwoty, które możemy przeznaczyć nie tylko jako nasz wkład w mecz, ale też na nowe ubrania lub buty, którymi spersonalizujemy wygląd sterowanego przez nas zawodnika. Możemy też zaopatrzyć się w nie, płacąc jak najbardziej prawdziwe pieniądze korzystając z modułu mikropłatności.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

7 gier na majówkę, z którymi nie będziecie się nudzić

31
29.04.2016  •  Łukasz Maślanka

Długi majowy weekend to dobry czas, by oddać się lenistwu, a przy okazji sprawdzić, co w świecie gier mobilnych piszczy. Jeśli nie macie pomysłu na to, jaką grę zainstalować na ten czas na smartfonie lub tablecie, przygotowaliśmy dla Was poradnik. Znajdziecie w nim tytuły, które powinny wystarczyć na długie godziny zabawy. Altos Adventure To gra, która zrobiła furorę wśród posiadaczy iPhoneów. Gdy więc pojawiła się także na urządzenia z Androidem, było niemal pewne, że oczaruje również posiadaczy smartfonów z systemem operacyjnym od Google. Tak też się stało, czego najlepszym dowodem są…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.