Basketball Stars Basketball Stars version 1.29.3

Strona główna iOS Gry Sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Basketball Stars to świetnie wykonana, bardzo wciągająca gra sportowa będąca symulatorem koszykówki ulicznej. Powinna przypaść do gustu nie tylko fanom basketu, ale też miłośnikom innych sportów.

W Basketball Stars mamy do wyboru dwa tryby gry: pojedynek jeden na jeden lub pojedynek rzutowy. W tym pierwszym przypadku musimy ograć rywala, stosując zwody, blokując i próbując przechwycić piłkę, jednocześnie zdobywając określoną (w zależności od poziomu trudności i planszy) przewagę nad przeciwnikiem. W drugim przypadku rzucamy na czas i trzeba zdobyć więcej punktów niż rywal. Im dłużej trwa rozgrywka, tym trudniej jest dorzucić do celu, za to sporo jest w rozgrywce rzutów premiowanych dodatkowymi punktami. Dostaniemy je za celne rzuty oddane pod rząd. W obu trybach gry, nasi rywale są dobierani spośród innych użytkowników Basketball Stars, dlatego potrzebne jest dobre połączenie z internetem. W trybie offline możemy jedynie odbyć swobodny, nieograniczony czasowo trening.

Aby grać, należy zarabiać pieniądze: na wpisowe do kolejnych meczów. Wygrywając, nasze konto zasilą kolejne kwoty, które możemy przeznaczyć nie tylko jako nasz wkład w mecz, ale też na nowe ubrania lub buty, którymi spersonalizujemy wygląd sterowanego przez nas zawodnika. Możemy też zaopatrzyć się w nie, płacąc jak najbardziej prawdziwe pieniądze korzystając z modułu mikropłatności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!