r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BatON 1.2.55

Strona główna Android Akcesoria Inne akcesoria

BatON to prosta darmowa aplikacja, która pozwala sprawdzać stan akumulatorów w urządzeniach podłączonych do smartfona za pomocą Bluetooth. Dzięki niej nie musimy ciągle sięgać po samo urządzenie Bluetooth by poznać stan jego naładowania, informacje będą dostępne z poziomu aplikacji.

Zanim jednak sięgnięcie po aplikacje, by móc już z poziomu smartfona sprawdzać poziom akumulatora urządzeń Bluetooth to musicie pamiętać o ograniczeniach. Aplikacja działa ze sprzętem, który wśród swoich możliwości oferuje funkcje słuchawki lub posiada profil GATT, stosowany zazwyczaj w urządzeniach Bluetooth LE.

BatON nie posiada rozbudowanych ustawień konfiguracji, możemy zdecydować o podstawowych funkcjach aplikacji – powiadomienia i częstotliwość automatycznego sprawdzania poziomu naładowania podłączonych urządzeń. Ubogość nie jest jednak wadą, od BatON wymagamy wyłącznie podawania danych o poziomie naładowania i to zadanie aplikacja wykonuje bez żadnych zarzutów.

Aplikacja nie jest dostępna w języki polskim, ale z jej obsługą poradzi sobie każdy, kto zna chociażby podstawy angielskiego. Obsługa jest intuicyjna, a interfejs jest możliwie prosty. BatON jest bezpłatny, a twórca nie zdecydował się nawet na zastosowanie reklam.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

BatON poda poziom naładowania urządzeń Bluetooth na ekranie smartfonu

15
19.02.2017  •  Mateusz Budzeń

Rosnąca popularność urządzeń ubieralnych, wykorzystujących bezprzewodową wymianę danych, sprawia, że coraz częściej w naszych smartfonach pozostawiamy włączony Bluetooth. W związku z tym przydałaby się w smartfonie funkcja pozwalająca sprawdzić poziom naładowania akumulatorów w tych podłączonych urządzeniach. Niestety, Android w przeciwieństwie do iOS-a takiej funkcji nie oferuje. Pomóc może aplikacja BatON, która w miarę możliwości pozwoli z poziomu smartfonu sprawdzić poziom naładowania tych wszystkich ubieralnych drobiazgów. W miarę możliwości? Zanim sięgnięcie po aplikację, to musicie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.