BatON 1.2.69

Strona główna Android Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

BatON to prosta darmowa aplikacja, która pozwala sprawdzać stan akumulatorów w urządzeniach podłączonych do smartfona za pomocą Bluetooth. Dzięki niej nie musimy ciągle sięgać po samo urządzenie Bluetooth by poznać stan jego naładowania, informacje będą dostępne z poziomu aplikacji.

Zanim jednak sięgnięcie po aplikacje, by móc już z poziomu smartfona sprawdzać poziom akumulatora urządzeń Bluetooth to musicie pamiętać o ograniczeniach. Aplikacja działa ze sprzętem, który wśród swoich możliwości oferuje funkcje słuchawki lub posiada profil GATT, stosowany zazwyczaj w urządzeniach Bluetooth LE.

BatON nie posiada rozbudowanych ustawień konfiguracji, możemy zdecydować o podstawowych funkcjach aplikacji – powiadomienia i częstotliwość automatycznego sprawdzania poziomu naładowania podłączonych urządzeń. Ubogość nie jest jednak wadą, od BatON wymagamy wyłącznie podawania danych o poziomie naładowania i to zadanie aplikacja wykonuje bez żadnych zarzutów.

Aplikacja nie jest dostępna w języki polskim, ale z jej obsługą poradzi sobie każdy, kto zna chociażby podstawy angielskiego. Obsługa jest intuicyjna, a interfejs jest możliwie prosty. BatON jest bezpłatny, a twórca nie zdecydował się nawet na zastosowanie reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!