Batch Video To Image Extractor Batch Video To Image Extractor 0.1.7

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Batch Video To Image Extractor to bardzo proste w obsłudze narzędzie, które umożliwia wyodrębnienie poszczególnych klatek z wybranego filmu i zapisanie ich na dysku twardym komputera.

Z poziomu głównego okna programu Batch Video To Image Extractor mamy dostęp do wszystkich opcji. Po dodaniu materiału wideo możemy wybrać, czy chcemy przechwycić wszystkie klatki, czy też zapisać obrazy pojawiające się co daną liczbę klatek lub w określonych odstępach czasowych. Narzędzie obsługuje najpopularniejsze formaty plików graficznych, takie jak np. JPG, GIF, BMP, PNG, TIFF i wiele innych.

Zgodnie z tym, co sugeruje nazwa, Batch Video To Image Extractor może pracować w trybie wsadowym. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wyodrębniać klatki z wielu filmów jednocześnie, dodając je w formie pojedynczych plików lub całych folderów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!