Batch WORD to PDF Converter Batch WORD to PDF Converter 1.5

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Batch Word to PDF Converter to aplikacja do konwertowania dokumentów tekstowych do plików zapisanych jako PDF (nie tylko w trybie wsadowym, ale także pojedynczo).

Program jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy przeciągnąć dowolne pliki do głównego okna Batch Word to PDF Converter lub dodać je po skorzystaniu z ikony plusa widocznej w lewym górnym rogu ekranu, a następnie wybrać opcję „start now”. Co ciekawe, narzędzie pozwala na połączenie wielu skonwertowanych PDF-ów w jeden dokument. Istnieje również opcja zabezpieczenia plików przed drukowaniem lub kopiowaniem.

Batch Word to PDF Converter – wbrew temu, co sugeruje nazwa – obsługuje nie tylko formaty DOC i DOCX programu Microsoft Word, ale także XLS, CSV, ODF, ODS (Excel), PPT, PPTX, ODP, ODF (PowerPoint), RTF oraz TXT.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!