reklama

Batman: Arkham Knight jeszcze w tym roku na PC, PS4 i Xboksa One

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Dla graczy kochających komiksy wydawnictwa DC, a zwłaszcza pewnego lubiącego przebierać się w strój nietoperza milionera, ten rok właśnie stał się o wiele bardziej interesujący. Po średnim Batman: Arkham Origins seria wróciła do Rocksteady Studios i zespół w przeciągu kilku miesięcy zamierza oddać nam Batman: Arkham Knight, które zakończy tę linię przygód herosa. Projekt robiony jest dla PC, PS4 oraz Xboksa One.

Za wiele o tytule na razie nie wiadomo. Bruce Wayne na prośbę ojca Thomasa będzie chciał kontynuować swoje dziedzictwo, roztaczając opiekę nad Gotham, w którym rozpanoszyli się Pingwin, Two Face, Scarecrow, a także inne zbiry z Arkham. Zapowiada się na naprawdę rozległe środowisko, bowiem potwierdzono opcję przemieszczania się w Batmobilu, wzorowanym trochę na pojeździe używanym w filmach Christophera Nolana. Wstępnie przewiduje się, że gra trafi do sklepów w połowie października. Tak jak dotąd, zamówienia przedpremierowe będą premiowane dodatkową postacią i etapami w trybie wyzwań — w tym przypadku szaloną Harley Quinn.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama