reklama

Batman: Arkham Origins także w wersji kolekcjonerskiej

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Firma Warner Bros. zapowiada edycję kolekcjonerską gry Batman: Arkham Origins, tworzonej przez jej studio z Montrealu. Wydania wzbogacone o ciekawe dodatki dostępne będą w wersji na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3. Pojawią się w sklepach na premierę tytułu 25 października. Poszczególne edycje różnić się mają nieznacznie zawartością. Koszt jest taki sam w obu przypadkach – na Wielką Brytanię (jedyna ujawniona na razie) to niecałe 80 funtów. Ceny w innych krajach poznać mamy wkrótce.

Części wspólne obu wersji to pudło na cały zestaw, specjalne metalowe pudełko na nośnik, sporych rozmiarów figurka Batmana walczącego z Jokerem, album z grafikami z gry, teczka z danymi dotyczącymi zabójców, którzy zostaną posłani w pościg za Mrocznym Rycerzem plus DLC na klasyczny kostium dla bohatera (z serialu z 1960 roku) i Deathstroke Challenge Pack ze strojami i misjami dla tego płatnego najemnika. PS3 dostaje do tego kod na wdzianko z komiksowej historii Knightfall.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało