r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Batman: Arkham Origins także w wersji kolekcjonerskiej

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Firma Warner Bros. zapowiada edycję kolekcjonerską gry Batman: Arkham Origins, tworzonej przez jej studio z Montrealu. Wydania wzbogacone o ciekawe dodatki dostępne będą w wersji na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3. Pojawią się w sklepach na premierę tytułu 25 października. Poszczególne edycje różnić się mają nieznacznie zawartością. Koszt jest taki sam w obu przypadkach – na Wielką Brytanię (jedyna ujawniona na razie) to niecałe 80 funtów. Ceny w innych krajach poznać mamy wkrótce.

Części wspólne obu wersji to pudło na cały zestaw, specjalne metalowe pudełko na nośnik, sporych rozmiarów figurka Batmana walczącego z Jokerem, album z grafikami z gry, teczka z danymi dotyczącymi zabójców, którzy zostaną posłani w pościg za Mrocznym Rycerzem plus DLC na klasyczny kostium dla bohatera (z serialu z 1960 roku) i Deathstroke Challenge Pack ze strojami i misjami dla tego płatnego najemnika. PS3 dostaje do tego kod na wdzianko z komiksowej historii Knightfall.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.