reklama

Batman: Arkham Origins także z Season Pass

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Warner Bros. zapowiada pakiet Season Pass dla gry Batman: Arkham Origins, czyli zestaw nadchodzących dodatków, sprzedawanych wcześniej w jednej paczce po obniżonej cenie. Decydując się na zakup wszystkiego razem oszczędzamy 10 dolarów na 5 planowanych rozszerzeniach w formie DLC. Większość z nich to dodatkowe stroje dla Mrocznego Rycerza oraz Robina, inspirowane różnymi opowieściami z komiksów.

Są chociażby kostiumy z czasów, kiedy zamaskowany Bruce Wayne zagubił się w czasie, a jego miejsce zajął dosłownie na moment reanimowany truposz, a także świetlisty kombinezon już z chwili po jego powrocie, a zaraz przed resetem całego wydawnictwa DC i rozpoczęciem serii od nowa. Z drugiej strony mamy wersje nietoperza z różnorakich alternatywnych wymiarów. Jeśli o wzbogacanie rozgrywki chodzi, otrzymamy do tego dodatkowe zadania w trybie wyzwań, jak też tajemnicze na razie rozszerzenie fabularne.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama