r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Batman: Arkham Origins także z Season Pass

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Warner Bros. zapowiada pakiet Season Pass dla gry Batman: Arkham Origins, czyli zestaw nadchodzących dodatków, sprzedawanych wcześniej w jednej paczce po obniżonej cenie. Decydując się na zakup wszystkiego razem oszczędzamy 10 dolarów na 5 planowanych rozszerzeniach w formie DLC. Większość z nich to dodatkowe stroje dla Mrocznego Rycerza oraz Robina, inspirowane różnymi opowieściami z komiksów.

Są chociażby kostiumy z czasów, kiedy zamaskowany Bruce Wayne zagubił się w czasie, a jego miejsce zajął dosłownie na moment reanimowany truposz, a także świetlisty kombinezon już z chwili po jego powrocie, a zaraz przed resetem całego wydawnictwa DC i rozpoczęciem serii od nowa. Z drugiej strony mamy wersje nietoperza z różnorakich alternatywnych wymiarów. Jeśli o wzbogacanie rozgrywki chodzi, otrzymamy do tego dodatkowe zadania w trybie wyzwań, jak też tajemnicze na razie rozszerzenie fabularne.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.