r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Batman: Arkham Origins z trybem multiplayer

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Gry Batman: Arkham Asylum oraz Batman: Arkham City odniosły sukces pomimo braku trybu multiplayer, udowadniając, że ciekawie poprowadzona historia wystarczy, żeby przyciągnąć odbiorców. Trochę martwić może więc fakt, iż Warner Bros., oddelegowawszy do zrobienia Batman: Arkham Origins swój młody zespół z Montrealu (w miejsce dotychczasowego Rocksteady Studios), naciskało na wprowadzenie rozgrywki wieloosobowej. Na szczęście o pomoc w przygotowaniu tej części gry poproszono Splash Damage, czyli ojców między innymi Wolfenstein: Enemy Territory.

Tryb nazwany Invisible Predator Online pojawi się w wersjach PC, Xbox 360 oraz PS3 Arkham Origins (ominie Wii U). To zabawa na ośmiu graczy. Dwóch wcieli się w Batmana i Robina, a pozostali w zwolenników młodego Jokera oraz Bane'a. Kiedy oprychy walczyć będą między sobą o dominację na mapie, starając się zdobyć wyznaczone punkty, ekipa spod znaku nietoperza ma za zadanie im przeszkadzać. Z każdym ich niespodziewanym atakiem spadać ma morale bandytów, aż do wycofania się ich w popłochu z gry. Z drugiej strony powalenie takiego Mrocznego Rycerza zwiększy waleczność grupy, co przy odpowiednim jej poziomie wprowadzi do rozgrywki samych wiecznie uśmiechniętego schizola lub napakowanego Jadem osiłka. Naturalnie z każdym kolejnym starciem zdobywamy punkty doświadczenia i awansujemy na kolejne poziomy, uzyskując lepsze wyposażenie oraz zdolności.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.