Batman & The Flash: Hero Run 2.1

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Klasyczny runner z bohaterami uniwersum DC. Jako podstawowi bohaterowie występują tytułowi Batman, The Flash jednak w samej grze jest ich więcej.

Innych zawodników odblokowujemy za zebrane środki. Dodatkowo każdy bohater dysponuje kilkoma różnymi wersjami strojów, z różnych edycji komiksów i bajek. Jednym słowem jest na co wydawać wirtualną walutę. Jeżeli nie chcemy zbierać jej w grze, możemy skorzystać z systemu mikropłatności.

Sama rozgrywka nie odbiega od standardu runnerów. Na boki skręcamy za pomocą gestu palcem, tak samo wykonujemy ślizg i podskok. Dodatkowym elementem są spotykani co pewien czas bandyci. Ich eliminacja polega na odpowiednio szybkim wybieraniu i dotknięciu wroga. Każdy bohater ma inną animację walki, w zależności od broni jaką dysponuje.

Gra powinna zadowolić zarówno fanów runnerów jak i miłośników uniwersum DC. Oferuje prostą, niezobowiązująco rozgrywkę. Wprawdzie grafika nie zachwyca, ale dzięki temu gra działa nawet na słabszych urządzeniach. Ceną za darmową dystrybucję jest mocno osadzona mikropłatność.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych