Batman & The Flash: Hero Run Batman & The Flash: Hero Run 2.1

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Klasyczny runner z bohaterami uniwersum DC. Jako podstawowi bohaterowie występują tytułowi Batman, The Flash jednak w samej grze jest ich więcej.

Innych zawodników odblokowujemy za zebrane środki. Dodatkowo każdy bohater dysponuje kilkoma różnymi wersjami strojów, z różnych edycji komiksów i bajek. Jednym słowem jest na co wydawać wirtualną walutę. Jeżeli nie chcemy zbierać jej w grze, możemy skorzystać z systemu mikropłatności.

Sama rozgrywka nie odbiega od standardu runnerów. Na boki skręcamy za pomocą gestu palcem, tak samo wykonujemy ślizg i podskok. Dodatkowym elementem są spotykani co pewien czas bandyci. Ich eliminacja polega na odpowiednio szybkim wybieraniu i dotknięciu wroga. Każdy bohater ma inną animację walki, w zależności od broni jaką dysponuje.

Gra powinna zadowolić zarówno fanów runnerów jak i miłośników uniwersum DC. Oferuje prostą, niezobowiązująco rozgrywkę. Wprawdzie grafika nie zachwyca, ale dzięki temu gra działa nawet na słabszych urządzeniach. Ceną za darmową dystrybucję jest mocno osadzona mikropłatność.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!