Battery Battery 1.10.6.0

Strona główna Windows Phone Narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Battery to najbardziej zaawansowana z obecnie dostępnych dla Windows Phone aplikacja do monitorowania stanu baterii. Dzięki niej dowiedzieć się można wszystkiego o tym, kiedy akumulator w smartfonie najszybciej się rozładowywał i dlaczego, a także uzyskać inne przydatne informacje.

Głównym zadaniem Battery jest zbieranie statystyk o działaniu baterii. Wyniki prezentowany jest w postaci suchej tabelki jak i w formie wykresu. Co więcej, do ekranu startowego można przypiąć kafelek pokazujący aktualny stan baterii oraz dodatkowe informacje, jak chociażby czas ostatniego ładowania. Ekran blokady również może zawierać podobne statystyki.

Aplikacja umożliwia wysyłanie powiadomień, kiedy bateria wyczerpuje się zbyt szybko, w przypadku niskiego poziomu naładowania lub gdy zostanie w pełni naładowana. Dodatkowe, konfigurowalne przypomnienie pozwoli na ustawienie alarmu o konieczności podłączenia smartfonu pod źródło zasilania.

Wykupienie wersji płatnej pozwala na monitorowanie WiFi, transferu danych i lokalizacji. Dodatkowo dostaniemy dostęp do szczegółowych danych statystycznych dla baterii, jak i nowe, konfigurowalne przypomnienia. Wersja płatna nie posiada reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!