Battery Health Battery Health 5.4

Strona główna Mac Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program

Battery Health to niewielki program wyświetlający informacje o akumulatorze naszego Maca oraz monitorujący jego kondycję.

Dzięki Baterry Health sprawdzimy poziom naładowania akumulatora, pojemność aktualną oraz fabryczną, liczbę cykli, wiek, datę produkcji, temperaturę, a także przybliżony czas pracy komputera na pozostałej w akumulatorze energii.

Ponadto z poziomu aplikacji możemy przeczytać kilka użytecznych porad jak dbać o nasz akumulator, aby zachować jego sprawność na dłużej. W preferencjach programu można ustawić opcję wyświetlania stanu naładowania obok jego ikony, dzięki czemu może ona służyć jako zamiennik ikony systemowej. Z tego miejsca ustawimy również uruchamianie wraz ze startem systemu oraz widoczność ikony w Docku.

Program dostępny jest bezpłatnie w pełnej wersji. Opcjonalnie za dodatkową opłatą można odblokować opcję „Power History”, która pozwala monitorować czasy pracy MacBooka na akumulatorze oraz na zasilaczu. Otrzymamy także funkcję powiadomień o krytycznym poziomie naładowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!