Battery Mode Battery Mode 4.1.1.166

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Battery Mode to niewielka aplikacja, która zastępuje domyślny wskaźnik poziomu naładowania baterii w systemie Windows bardziej rozbudowanym i użytecznym narzędziem.

Po uruchomieniu Battery Mode pojawia się oczywiście w zasobniku systemowym Windows. Klikając na ikonę programu lewym przyciskiem myszy możemy szybko zmienić tryb pracy wybierając spośród czterech domyślnych ustawień, jak również ustawić jasność ekranu. Pod prawym przyciskiem myszy kryją się natomiast pozostałe ustawienia, dzięki którym uzyskamy szczegółowe informacje o baterii, wyłączymy monitor, zdefiniujemy skróty klawiaturowe czy też zmienimy wygląd okna aplikacji.

Battery Mode adresowane jest oczywiście do posiadaczy laptopów, ale z narzędzia można zrobić użytek także na komputerze stacjonarnym. W tym przypadku trzeba mieć jednak na uwadze, że nie wszystkie opcje będą dostępne, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z opisywanego narzędzia w celu wyłączenia monitora lub też ustawienia jasności ekranu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

zmiana wizualna okna bateri, harmonogram
uzyteczność
ocena użytkownika
09.11.2018 00:16 • Recenzja do wersji 3.8.9 build 116

Program to jedynie edycja wizualna okna z możliwością szybkiego przełączenia miedzy trybami zasilania. Dla oszczędności baterii lepiej nie instalować ;)