Battery Optimizer Battery Optimizer 3.2.2.4

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Battery Optimizer to bezpłatne narzędzie pomocne każdemu posiadaczowi komputera przenośnego. Pozwala ono diagnozować i optymalizować użycie baterii, ogólnie wydłużając tym samym jej żywotność oraz czas, w jakim urządzenie będzie w stanie w danej chwili pracować bez zewnętrznego źródła napięcia.

Program oferuje intuicyjny i bardzo prosty w obsłudze interfejs graficzny. Funkcje, w które został on wyposażony obejmują m.in. diagnostykę zainstalowanej w komputerze baterii, szacowanie aktualnej żywotności akumulatora czy też graficzne monitorowanie jego pracy lub zmianę trybów działania baterii. Battery Optimizer uruchamiany może być automatycznie wraz z systemem operacyjnym oraz działać w obrębie zasobnika systemowego (tray'a) nie przeszkadzając w użytkowaniu komputera.

Zasada działania narzędzia jest bardzo prosta i polega na wyłączeniu wszystkich zbędnych w danej chwili modułów sprzętowych oraz usług systemowych, które wpływają na obniżenie czasu pracy na baterii. Battery Optimizer pozwala wyłączyć m.in. WiFi, Bluetooth, obniżyć jasność ekranu itp. Program potrafi również informować użytkownika o nagłym wzroście zużycia baterii.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!