Battery Optimizer 3.2.0.6

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Battery Optimizer to bezpłatne narzędzie pomocne każdemu posiadaczowi komputera przenośnego. Pozwala ono diagnozować i optymalizować użycie baterii, ogólnie wydłużając tym samym jej żywotność oraz czas, w jakim urządzenie będzie w stanie w danej chwili pracować bez zewnętrznego źródła napięcia.

Program oferuje intuicyjny i bardzo prosty w obsłudze interfejs graficzny. Funkcje, w które został on wyposażony obejmują m.in. diagnostykę zainstalowanej w komputerze baterii, szacowanie aktualnej żywotności akumulatora czy też graficzne monitorowanie jego pracy lub zmianę trybów działania baterii. Battery Optimizer uruchamiany może być automatycznie wraz z systemem operacyjnym oraz działać w obrębie zasobnika systemowego (tray'a) nie przeszkadzając w użytkowaniu komputera.

Zasada działania narzędzia jest bardzo prosta i polega na wyłączeniu wszystkich zbędnych w danej chwili modułów sprzętowych oraz usług systemowych, które wpływają na obniżenie czasu pracy na baterii. Battery Optimizer pozwala wyłączyć m.in. WiFi, Bluetooth, obniżyć jasność ekranu itp. Program potrafi również informować użytkownika o nagłym wzroście zużycia baterii.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Kris_de_bard   7 #5 12.07.2018 09:45

Nie udany nieprzydatny odinstalowuję.

juta   19 #4 23.08.2016 16:54

Może i przydałby się programik tego typu, szukam do nowego lapka z Win10, ale nie widzę wersji na ten OS.

gutek851   2 #3 17.06.2013 17:59

To jest tylko trial, a nie darmowa aplikacja.

"1.5 The software is installed as a free trial and is only able to be used with all of its features after the purchase of a license key.

Severus   6 #2 16.06.2013 09:33

warto dodac, iz program jest w wersji trial, wot traktuje strone producenta jaka bardzo zła. ten program tez pokazuje u mnie wear level 0% a gołym okkiem widać, że jest i to dosc znaczny. moze problem z bateria ? poza tym to cale skanowanie systemu to pic na wode.

przemek8423   11 #1 13.06.2013 19:24

Nie wiem co to za wynalazek. Ja używam BatteryCare i nie narzekam choć idealny też nie jest.