Battle Bay Battle Bay 4.8.22668

Strona główna Android Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Battle Bay to sieciowa gra akcji stworzona przez Rovio, czyli studio, które znamy z bestsellerowego cyklu Angry Birds. Tytuł bazuje na rozwiązaniach charakterystycznych dla gatunku MOBA.

Jak w to się gra?

Esencją rozgrywki w Battle Bay są oczywiście bitwy, podczas których rywalizujemy z innymi graczami z całego świata. Na samym początku musimy wybrać swój statek oraz dopasować broń, a następnie dołączyć do jednej z dwóch pięcioosobowych drużyn walczących ze sobą na niewielkich mapach. Kluczem do sukcesu okazuje się współpraca między użytkownikami, którzy muszą oczywiście wyeliminować wszystkich graczy z drużyny przeciwnej.

Battle Bay zostało skonstruowane tak, byśmy mogli dostosować styl zabawy do własnych preferencji. Udostępniono kilka rodzajów statków; niektóre z nich są szybsze, inne z kolei mają lepszy pancerz. Tylko od nas zależy, czy zdecydujemy się na bezpośrednie konfrontacje z nieprzyjaciółmi, czy też postanowimy, że zaoferujemy wsparcie swoim kompanom, naprawiając ich uszkodzone statki.

Free-to-play

Każdy zainteresowany może pobrać Battle Bay ze Sklepu Google Play za darmo. Wzorem innych gier mobilnych, również tutaj zaimplementowano system mikropłatności. Oznacza to, że w trakcie zabawy istnieje opcja kupowania dodatkowych przedmiotów za prawdziwe pieniądze.

Najważniejsze cechy:

  • MOBA na smartfony i tablety
  • bitwy w trybie „5 vs 5”
  • różnorodne statki do wyboru
  • pozwala na opracowywanie rozmaitych strategii
  • za darmo (reklamy i mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!