Battle Ducks: The Goosening

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Battle Ducks: The Goosening to bardzo zabawne podejście do tematu strzelanek. W tym bezpłatnym projekcie wcielamy się w stojącą na straży czasu kaczkę, która musi dokonywać przeskoku pomiędzy erami i akwenami wodnymi w poszukiwaniu gęsi naginających strumień czasoprzestrzenny. Oznacza to pojedynki z ptactwem uzbrojonym oraz opierzonym odpowiednio do różnorakich okresów historycznych.

Nasz kaczy wojownik ma pancerz, ale słaby. Byle dotknięcie natychmiast go zatapia, więc nie można dopuścić do siebie wrogów. Na szczęście jesteśmy świetnie uzbrojeni. Każdy typ broni, również te zebrane po poległych przeciwnikach, typu pociski samonaprowadzające czy wyrzutnia pił tarczowych, posiada alternatywny tryb strzału. Pomocne są też bomby obszarowe i czasowa nieśmiertelność w formie gwiazdki.

Cel główny to wyeliminowanie określonej liczby bossów w danym etapie. Każdy odstrzelony po drodze do nich wróg to zastrzyk punktowy, zaś za określone pułapy wpadają dodatkowe życia. Poza kampanią, która rzuca nas z sadzawki do sadzawki, można również bawić się w przetrwanie na arenie. Odpieramy ataki coraz nowszych i mocniejszych fal nieprzyjaciół, mając na względzie, że stale zmienia się wygląd mapy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!