Battle Painters

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Battle Painters to gra zręcznościowa stworzona przez studio Saito Games. Celem gracza jest zamalowanie pędzlem większej powierzchni planszy niż przeciwnicy. Rywalizować będzie można z komputerem lub znajomymi.

Rozgrywka

W Battle Painters występują dwa tryby rozgrywki. Pierwszym jest tryb bitewny, gdzie zmierzyć się może maksymalnie czterech graczy. Każdy z nich będzie poruszał się za pomocą dwóch wskazanych klawiszy i tak operował pędzlem, aby zamalować farbą jak największą powierzchnię. Zwycięża ten, którego kolor finalnie przeważa na planszy.

Gra podzielona jest na rundy trwające około półtorej minuty. W czasie każdej z nich, trzy razy w losowym miejscu pojawia się booster, który może przykładowo zatrzymać pędzle innych graczy, zwiększyć malowaną powierzchnię czy przyspieszyć poruszanie się. Warto więc je zbierać, bo mogą zaważyć o tym, kto zdobędzie puchar.

Poza możliwością gry “każdy przeciwko każdemu”, można także podzielić graczy na dwie drużyny i rywalizować parami. Gra pozwala na rozgrywkę w różnych formacjach, bowiem graczy można dowolnie zamieniać z człowieka na komputer i odwrotnie, a nawet zupełnie ich usuwać, i grać wtedy w trzy osoby czy dwie.

Drugi z trybów dostępnych w Battle Painters jest jednoosobowy. Polega on na pobijaniu rekordów wyświetlanych na tabeli. Rekordami są oczywiście procenty zamalowanego obszaru. Przy każdym wyniku można zapisać imię gracza, co pozwala nie tylko na doskonalenie swojej własnej zręczności, ale również na rywalizację ze znajomymi o pierwsze miejsce w tabeli.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Pamięć RAM: 16 MB
  • Dysk twardy: 7 MB

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!