Battle for Donetsk Battle for Donetsk 1.0

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Battle for Donetsk to prosta gra z elementami strategii oparta o wciąż trwający konflikt na Ukrainie. Gracz może opowiedzieć się po stronie powstańców albo żołnierzami armii ukraińskiej.

Rozgrywkę oparto na popularnym wśród gier przeglądarkowych pomyśle. Nasze zadanie polega na produkcji kolejnych wojsk, które automatycznie prą do konfrontacji z oddziałami przeciwnika. Gra oferuje cztery typy jednostek: piechurów z karabinem, medyków, piechurów z wyrzutnią rakiet oraz czołgi.

Im silniejsza jednostka tym droższy jest jej koszt oraz czas produkcji. Dodatkowo co pewien czas możemy korzystać z dwóch zdolności specjalnych, ostrzału artylerii oraz leczenia. Dobra strategia opiera się na odpowiednim dopasowaniu produkcji wojsk, względem jednostek przeciwnika. Rozgrywka kończy się w momencie zniszczenia jego głównego pojazdu.

Battle for Donetsk nie oferuje nam rozszerzonych trybów gry, zróżnicowanych misji, czy też systemu ulepszeń. Nie zmienimy poziomu trudności, a jedyne na co mamy wpływ to strona, po której się opowiemy. Gra ma zwrócić naszą uwagę na trwający na wschodzie Ukrainy konflikt. Dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!