Battle for Donetsk 1.0

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Battle for Donetsk to prosta gra z elementami strategii oparta o wciąż trwający konflikt na Ukrainie. Gracz może opowiedzieć się po stronie powstańców albo żołnierzami armii ukraińskiej.

Rozgrywkę oparto na popularnym wśród gier przeglądarkowych pomyśle. Nasze zadanie polega na produkcji kolejnych wojsk, które automatycznie prą do konfrontacji z oddziałami przeciwnika. Gra oferuje cztery typy jednostek: piechurów z karabinem, medyków, piechurów z wyrzutnią rakiet oraz czołgi.

Im silniejsza jednostka tym droższy jest jej koszt oraz czas produkcji. Dodatkowo co pewien czas możemy korzystać z dwóch zdolności specjalnych, ostrzału artylerii oraz leczenia. Dobra strategia opiera się na odpowiednim dopasowaniu produkcji wojsk, względem jednostek przeciwnika. Rozgrywka kończy się w momencie zniszczenia jego głównego pojazdu.

Battle for Donetsk nie oferuje nam rozszerzonych trybów gry, zróżnicowanych misji, czy też systemu ulepszeń. Nie zmienimy poziomu trudności, a jedyne na co mamy wpływ to strona, po której się opowiemy. Gra ma zwrócić naszą uwagę na trwający na wschodzie Ukrainy konflikt. Dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Battle for Donetsk – gra o wojnie, której nie da się wygrać

25
24.03.2015  •  Maciej Olanicki

Kwestią czasu było, aby trwająca we wschodniej Ukrainie wojna domowa stała się tematem przewodnim gry komputerowej. Trwający konflikt jest jednocześnie tematem nośnym i kontrowersyjnym – z tego powodu zapewne długo jeszcze przyjdzie poczekać na dużą komercyjną produkcję, w której gracz będzie mógł wcielić się w żołnierza którejś z walczących stron. Już dziś można jednak pograć w Battle for Donetsk – prostą grę działającą na desktopowych przeglądarkach i urządzeniach z systemem Android. Rozgrywka polega na produkcji kolejnych jednostek i wysyłaniu ich do boju z wojskami wroga. To od gracza…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 26.12.2015 14:12

jakich kuźwa "powstańców"????? na głowę upadliście? Tam są jedynie ruscy agresorzy

  #1 25.03.2015 01:47

Tam nie ma powstańców!!!! a "separatyści" .... alternatywana rzeczywistość??????

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza