r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BattleZ VR 1.0

Strona główna Android Gry RPG i MMO

BattleZ VR to strzelanka do grania w goglach VR, w której zadaniem gracza jest wykańczanie kolejnych fal zombie z pomocą kuszy. W tej grze można bawić się w kilka osób, o ile wszyscy mają gogle.

W BattleZ gracz wciela się w łowcę zombie, przemierzającego opuszczone miasteczko. Trzeba unikać ataków żywych trupów, a także zabijać je strzałami zanim się zbliżą. Gracze mogą połączyć się za pośrednictwem kont lub przez Facebooka, by bawić się w kilka osób. Można współpracować, ale gra daje też możliwość współzawodnictwa.

r   e   k   l   a   m   a

Gra nie wymaga dodatkowego kontrolera, ale do kartonowych gogli można złożyć sobie także kartonowy kontroler. Wzór można pobrać ze strony producenta).

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

VR nie musi kosztować. Dobre i darmowe gry na kartonowe gogle (2016)

22
ROZRYWKA 01.11.2016 | Anna Rymsza

Pogoda ostatnio jest marna i jeśli nie trzeba, to lepiej się z domu nie ruszać. W poszukiwaniu ucieczki przed nudą złapałam kartonowe gogle VR, które dostałam na tegorocznym ColdZlocie, ale zawsze miałam coś ciekawszego do roboty, niż się nimi bawić. Znalazłam kilka świetnych gier, które pomogły mi przetrwać zdecydowanie już za długie wieczory. Czego trzeba by zagrać w takie gry? Niewiele i wbrew pozorom jest to rozrywka niedroga. Po pierwsze smartfon z Androidem lub iPhone – zakładam, że większość z Was ma któreś z tych urządzeń. W przeciwieństwie do PC, nie musi to być jednostka z…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.