r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BattleZ VR 1.2

Strona główna iOS Gry RPG i MMO

BattleZ VR to wieloosobowa strzelanka do grania w goglach VR. Zadaniem graczy jest zabijanie kolejnych fal zombie za pomocą kuszy i obrona bramy miasta.

W BattleZ gracze wcielają się w łowców zombie w opuszczonym miasteczku. Trzeba unikać ataków żywych trupów i innych graczy, zbierać ukryte przedmioty i nie pozwolić, by zombie przedostały się przez główną bramę.

r   e   k   l   a   m   a

Gracze mogą połączyć się za pośrednictwem kont w usłudze producenta lub przez Facebooka, by bawić się w kilka osób. Można współpracować, ale nie trzeba.

Gra nie wymaga dodatkowego kontrolera, ale do kartonowych gogli można złożyć sobie także kartonowy kontroler. Wzór można pobrać ze strony producenta).

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

VR nie musi kosztować. Dobre i darmowe gry na kartonowe gogle (2016)

22
ROZRYWKA 01.11.2016 | Anna Rymsza

Pogoda ostatnio jest marna i jeśli nie trzeba, to lepiej się z domu nie ruszać. W poszukiwaniu ucieczki przed nudą złapałam kartonowe gogle VR, które dostałam na tegorocznym ColdZlocie, ale zawsze miałam coś ciekawszego do roboty, niż się nimi bawić. Znalazłam kilka świetnych gier, które pomogły mi przetrwać zdecydowanie już za długie wieczory. Czego trzeba by zagrać w takie gry? Niewiele i wbrew pozorom jest to rozrywka niedroga. Po pierwsze smartfon z Androidem lub iPhone – zakładam, że większość z Was ma któreś z tych urządzeń. W przeciwieństwie do PC, nie musi to być jednostka z…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.