r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Battlefield 4

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki

Seria Battlefield to już kawał historii, jeżeli o porządne strzelanki chodzi i czwarta odsłona zyskała jeszcze większy rozgłos, niż poprzednie. Nie tylko postawiono na ciekawą akcję, ale przede wszystkim zupełnie nową odsłonę autorskiej technologii Frostbite, napędzającej dzieło. Dzięki zdolnym programistom, świat mamy tu jeszcze bardziej interaktywny, stający się rozpadającą się, wielką zabawką w rękach fanów PC.

Galeria programu

W trybie kampanii, wraz z doskonale wyszkolonymi kompanami podejmujemy się wykonywania kolejnych misji bojowych. Rzecz sprowadza się najczęściej do zlikwidowania wszystkich wrogów w danym miejscu, zanim przejdzie się do kolejnego. Zabawa urozmaicana jest za pośrednictwem pojazdów, którymi możemy pokierować. Istnieje też możliwość wydawania poleceń swoim pomocnym towarzyszom broni.

Zupełnie osobna sprawa to tryb potyczek wieloosobowych. Powracają znane i lubiane zasady rozgrywek, doszło także kilka nowych. Bardziej ograniczone pod względem obszaru mapy dużo ładniej się za to niszczą. Twórcy wielce chwalą sobie system zaawansowanej destrukcji, dzięki któremu da się nawet burzyć wieżowce. Dzięki temu Battlefield 4 pozostaje jedną z najbardziej cenionych odsłon popularnej marki.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Core 2 Duo 2.4 GHz lub AMD Athlon X2 2.8 GHz
  • 4 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce 8800 GT lub AMD Radeon HD 3870

Ograniczenia wersji trial

Wersja testowa pozwala grać bez przeszkód przez całe 7 dni.

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Origin - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki. Do zabawy potrzebne będzie też zarejestrowanie darmowego konta na stronie Origin. Posiadacze nowszych gier firmy EA, które również go potrzebują, pewnie je już mają.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
lordjahu   24 #2 02.08.2016 20:05

Jedna z najlepszych gier wieloosobowych. Kampania krotka, ale multiplayer daje masę możliwości. Po premierze Hardline, liczba graczy nie zmalała a nawet się rozrosła. A to dzięki promocji na BF4 na Origin, gdzie można było otrzymać tę grę za darmo :)

Zero Ghost   16 #1 17.07.2016 20:01

Mam sentyment do tej serii i gram we wszystkie kolejne części
4ka ma fajny ranking umiejętności choć osobiście i tak lepiej grało mi się w 3ke tamtą odsłonę cenie sobie bardziej.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.