r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Battlefield 4 na Xboksie 360 na 2 DVD, będzie obowiązkowa i opcjonalna instalacja

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Xbox 360 zaraz doczeka się następcy i Microsoft zapomina o tym, że niegdyś wszystkie gry musiały na konsoli firmy chodzić prosto z płytki. Całkiem niedawno instalacji danych wymagało Grand Theft Auto V, a jak podaje Electronic Arts, Battlefield 4 (rozłożony w tej wersji na dwa nośniki), również bez zrzucenia sobie 2 GB danych nie ruszy. Do obowiązkowej instalacji dojdzie także opcjonalne zgrywanie dodatkowych rzeczy.

Tutaj sytuacja jest podobna do edycji Xbox 360 Battlefielda 3, gdzie dzięki zaprzęgnięciu do pracy dysku twardego można było liczyć na bardziej szczegółowe tekstury w grze oraz lepszą płynność rozgrywki. W przypadku BF4 zalecana porcja danych do zabawy po sieci to 6,6 GB z pierwszej płytki, zaś dla samej kampanii 5,8 GB z drugiej. Jak łatwo policzyć, przy instalacji wszystkiego (zalecanej) potrzebne będzie przeszło 14 gigabajtów wolnego miejsca...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.