Battlefield Heroes

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

Battlefield Heroes to strzelanka, która wykorzystuje model free-to-play (jest bezpłatna, ale z opcjonalnymi mikropłatnościami). W odróżnieniu od pełnoprawnych, płatnych części, tym razem otrzymujemy produkcję, w której bohatera obserwujemy z perspekywy trzeciej osoby, a grafika została przedstawiona z przymrużeniem oka w stylu komiksowym.

Podobnie, jak w komercyjnych grach z serii Battlefield, nacisk położono na tryb wieloosobowy (tytuł nie posiada kampanii single-player). Battlefield Heroes rozpoczyna się od wykreowania bohatera, którym pokierujemy w kolejnych bitwach, opowiadając się po stronie jednej z dwóch frakcji (do wyboru mamy siły National Army i Royal Army). Pokonując wrogów i odnosząc zwycięstwa, czy to indywidualnie, czy też drużynowo, zdobędziemy nowe elementy wyposażenia (nowe rodzaje broni, nowe stroje) i zdolności, stając się coraz silniejszym. Część z nich można uzyskać kupując je za prawdziwe pieniądze.

Battlefield Heroes zawiera specjalny system dobierania graczy, by z puli ponad 7 milionów zarejestrowanych użytkowników, dołączyły do nas osoby o zbliżonym poziomie zaawansowania i umiejętności. Podczas zabawy możemy korzystać z rozbudowanego arsenału, w którym znajdziemy liczne karabiny maszynowe, pistolety, wyrzutnie rakiet, granaty i noże, oraz wiele zróżnicowanych maszyn, takich jak samoloty z działkami na pokładzie, czy też samochody do poruszania się po dużych lokacjach.

Uwaga!

Producent zakończył wsparcie dla gry, w związku z tym jej serwery zostały wyłączone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!