Battlefield V za darmo z nowymi kartami NVIDII. Konkurs producenta – wygraj GeForce'a RTX

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma NVIDIA poinformowała o rozpoczęciu dwóch promocji związanych z grą Battlefield V. Tytuł, który jako pierwszy w historii wspiera technikę raytracingu, będzie przez ograniczony okres dodawany do wszystkich kart graficznych z rodziny GeForce RTX. Jednocześnie osoby mające już w swej kolekcji tę produkcję mogą wziąć udział w walce o jeden z najnowszych akceleratorów.

Oferta z gratisową grą potrwa do 7 stycznia 2019 r. i dotyczy zakupu karty graficznej GeForce RTX 2080 Ti, GeForce RTX 2080 lub GeForce RTX 2070, ewentualnie kompletnego zestawu komputerowego wyposażonego w któryś z tych modeli. Trzeba tylko pamiętać, aby zawczasu sprawdzić, czy wybrany sklep honoruje promocję, ponieważ za dystrybucję kodów odpowiadają sprzedawcy.

Akcja konkursowa kończy się natomiast 16 grudnia br. Aby wziąć udział w zabawie, zwanej Shot With GeForce, należy wykonać zrzut ekranu z Battlefielda V techniką Ansel, która umożliwia rejestrowanie scen z perspektywy „lotu ptaka”. Następnie grafika musi trafić na prywatny profil w serwisie Facebook, Twitter bądź Instagram, z oznaczeniem @NVIDIAGeForce i hasztagiem #SHOTWITHGEFORCE. Dokładny spis zasad i regulamin znajdują się na oficjalnej stronie producenta.

Nagrodą główną jest karta GeForce RTX 2080 Ti, a za kolejne miejsca na podium przewidziano, odpowiednio, GeForce'a RTX 2080 oraz RTX 2070. Tak więc zdecydowanie jest o co walczyć.

© dobreprogramy
s