BeSt BeSt

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

BeSt to przeglądarka internetowa stworzona na zlecenie Fundacji Dzieci Niczyje z myślą o najmłodszych użytkownikach Internetu. Zapewnia ona dzieciom dostęp do odpowiednich dla nich treści, a rodzicom z kolei pozwala śledzić poczynania pociechy i monitorować odwiedzane przez nie strony internetowe.

Aplikacja działa w oparciu o katalog bezpiecznych stron Sieciakowy BeSt i umożliwia dzieciom dostęp jedynie do znajdujących się w nim witryn internetowych. Próby otworzenia w przeglądarce lokalizacji spoza wspomnianego katalogu są automatycznie blokowane. BeSt pozwala najmłodszym na korzystanie ze stron internetowych z 8 katalogów tematycznych (gry i rozrywka, książka i prasa, film i muzyka, edukacja, kultura, sport i turystyka, czas wolny, zwierzęta), które zostały także podzielone według wieku użytkownika - 3+, 6+ i 9+ lat.

Przeglądarka BeSt pozwala opcjonalnie ograniczyć możliwość korzystania z innych aplikacji podczas przeglądania Internetu, zablokować pobieranie plików oraz monitorować strony zablokowane i przeglądane przez dzieci. Nie zabrakło również funkcji ograniczającej nieautoryzowane zamknięcie aplikacji.

Uwaga!

  1. Możliwość wyłączenia przeglądarki oraz dostęp do panelu opiekuna został zabezpieczony hasłem best. Zaleca się jego zmianę przy pierwszym uruchomieniu programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

prosta w obsłudze dla mało wymagających
brak aktualizacji, mało opcji, brzydki i niefunkcjonalny interfejs
ocena użytkownika
23.09.2016 20:19 • Recenzja do wersji 4.8

Mało funkcjonalna, wolna i z brzydkim interfejsem. Co z tego że to program dla dzieci? Do tego dochodzi brak aktualizacji czy rozwoju, nowych funkcji. Zdecydowanie lepiej samemu nadzorować dziecko lub skorzystać z lepszych programów cenzorujących treści.