Beach Buggy Racing 1.2.20

Strona główna Android Gry Wyścigi
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kontynuacja bardzo dobrze przyjętej gry wyścigowej Beach Buggy Blitz. Gra poprawia większość elementów swojej poprzedniczki, rozwijając je o nowe, ciekawe pomysły, dodatkowo zwiększając zakres mikropłatności.

Gra przypomina popularną serię Mario Karts. Ścigamy się w niej bolidami, a równie ważna jak kontrola nad pojazdem jest walka z przeciwnikami. W tym celu używamy rozrzuconych na trasach bonusów. Jest ich aż 25. Część z nich pomaga nam w pozbyciu się rywali, inne w przetrwaniu ich ataku. Ścigać się będziemy na jednej z 12 tras. Trzeba przyznać autorom, że oprawa graficzna prezentuje się naprawdę dobrze. Jest zależna od urządzenia na którym gramy, ale na pełnych detalach potrafi zauroczyć.

Beach Buggy Racing posiada sporo elementów do odblokowania, nowe pojazdy, postaci i ulepszania. Nie są one tanie, a zdobycie funduszy w grze bywa problematyczne. O ile na początku można sobie poradzić świetnie bez mikropłatności, to już w późniejszych etapach gry jest bardzo ciężko. Dodatkowo jedynie za pomocą mikropłatności możemy odblokować niektóre tryby.

Nie zabrakło również wsparcia dla usługi Gry Google Play, dzięki temu możemy zapisywać swoje postępy w chmurze i rywalizować ze znajomymi. Beach Buggy Racing to bardzo udana i dobrze wykonana kontynuacja. Gdyby nie wspomniana już skala mikropłatności, otrzymalibyśmy tytuł prawie idealny. Dobre i edytowalne sterowanie, świetnie przygotowane trasy, wiele dodatków i do tego uzależniająca rozgrywka.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 18.02.2017 18:26

@Zero Ghost: Podaj linka do tej gry na PC,bo nie wiedze w Microsoft

Zero Ghost   16 #1 16.12.2016 21:04

Sympatyczna i dość prosta gra ,zdecydowanie godna polecenia dla młodszych.
Mikro płatności są właściwie zbędne , i grając kilkadziesiąt minut dziennie i tak wszystko odblokujemy.
Grę można też pobrać na Pc bezpośrednio ze sklepu Microsoftu.