r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BeamNG.drive

Strona główna Windows Gry Wyścigi
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Celem projektu BeamNG.drive jest stworzenie symulatora jazdy, który jak najbardziej realistycznie oddawałby zachowanie samochodów na jezdni, a także w różnorakim trudnym terenie. Producenci blisko współpracują z fanami komputerowych produkcji wyścigowych, aby wyjść naprzeciw im oczekiwaniom. Między innymi dlatego także można bezpłatnie wypróbować technologię, która wykorzystywana jest w produkcie.

Galeria programu

Twórcy stawiają nie tylko na wiernie odwzorowane zniszczenia aut, różne w zależności od siły uderzenia w coś, kąta natarcia czy ułożenia pojazdu, lecz również pracę kół oraz zawieszenia. Kierujemy maszyną składającą się z całej masy drobnych, działających niezależnie elementów, które mogą się zawsze osobno urwać. Dzieło potraktować trzeba więc przy okazji jako odstresowujące. Bawimy się rujnując sobie czterokołowca.

Darmowa próbka oferuje dość rozległy tor przeszkód, podzielony na strefy. Są tutaj między innymi najprzeróżniejsze skocznie, tunele czy rynny ze specjalnie rozłożonymi obiektami, aby próbować deformować samochód we wcześniej obmyślony sposób. Pojawiają się ponadto dłuższe zakręcone trasy, jak też wycinki rajdowe, porośnięte roślinnością. Naprawdę sporo radości płynie z tego otwartego świata BeamNG.drive.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Core i3
  • 4 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 550 Ti

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna oferuje tryb swobodnej jazdy po obmyślonym przez twórców środowisku, by na wiele sposobów niszczyć samochód i podejmować się karkołomnych prób w pojeździe, a przy okazji testować zawieszenie. Jako takie, bezpłatne demko technologiczne można potraktować jako porządnej jakości mini grę na odstresowanie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 14.01.2017 19:42

Polecam zakup dużo modyfikacji. Gra + mody = BeamNG.everything

  #4 10.12.2016 12:02

jak pobrać? :'(

maciejnet   12 #3 18.08.2016 15:24

Wysokie wymagania jak na ten rodzaj rozgrywki.

  #2 15.08.2016 13:38

@kacperrr340: to jest izi klijasz download i masz tam na niebiesko kliknij tutaj puzniej pobierze sie. klikasz na to i pare razy pobierasz wkoncu cie bo mnie przenioslo do pobranych klikasz na to i wyondrebniasz i masz gre taki znaczek z BeamNG.Drive moja ocena gry 5/10 jak mam wysokie ustawienia to laguje ale jak nickie spoko to jest demo 1 mapa i 1 auto. :)

kacperrr340   1 #1 30.06.2016 16:36

jak to zrobić

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.