BeamNG.drive

Strona główna Windows Gry Wyścigi
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Celem projektu BeamNG.drive jest stworzenie symulatora jazdy, który jak najbardziej realistycznie oddawałby zachowanie samochodów na jezdni, a także w różnorakim trudnym terenie. Producenci blisko współpracują z fanami komputerowych produkcji wyścigowych, aby wyjść naprzeciw im oczekiwaniom. Między innymi dlatego także można bezpłatnie wypróbować technologię, która wykorzystywana jest w produkcie.

Twórcy stawiają nie tylko na wiernie odwzorowane zniszczenia aut, różne w zależności od siły uderzenia w coś, kąta natarcia czy ułożenia pojazdu, lecz również pracę kół oraz zawieszenia. Kierujemy maszyną składającą się z całej masy drobnych, działających niezależnie elementów, które mogą się zawsze osobno urwać. Dzieło potraktować trzeba więc przy okazji jako odstresowujące. Bawimy się rujnując sobie czterokołowca.

Darmowa próbka oferuje dość rozległy tor przeszkód, podzielony na strefy. Są tutaj między innymi najprzeróżniejsze skocznie, tunele czy rynny ze specjalnie rozłożonymi obiektami, aby próbować deformować samochód we wcześniej obmyślony sposób. Pojawiają się ponadto dłuższe zakręcone trasy, jak też wycinki rajdowe, porośnięte roślinnością. Naprawdę sporo radości płynie z tego otwartego świata BeamNG.drive.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Core i3
  • 4 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 550 Ti

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna oferuje tryb swobodnej jazdy po obmyślonym przez twórców środowisku, by na wiele sposobów niszczyć samochód i podejmować się karkołomnych prób w pojeździe, a przy okazji testować zawieszenie. Jako takie, bezpłatne demko technologiczne można potraktować jako porządnej jakości mini grę na odstresowanie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Fizyka - wszystkiego, dosłownie wszystkiego.
Brak muzyki, licencji na pojazdy.
ocena użytkownika

Jest to jedna z najbardziej satysfakcjonujących gier, w które kiedykolwiek grałem. Poziom realizmu w tej grze jest ogromny, mało tego gra jest regularnie aktualizowana, posiada bardzo łatwą możliwość wgrywania modów i swoje forum, w którym sami deweloperzy pomagają w tworzeniu modów innym! Gram na wysokich ustawieniach w 40-90 FPS, gra jest piękna, optymalizacja jest okej, super społeczność, super deweloperzy i zapewne świetlana przyszłość. Trzeba także dodać, że to wszystko co teraz mamy do dyspozycji to jest dopiero beta! Nie ma co prawda muzyki, co mi nie przeszkadza, aczkolwiek szukałem na siłę minusów. Licencji na pojazdy także nie ma, aczkolwiek są mody z prawdziwymi samochodami, tylko że na Ruskich stronkach. Jak dla mnie 10/10, uwielbiam BeamNG!

08.12.2017 21:57 | Recenzja do wersji

Komentarze

0 nowych
  #8 04.08.2018 16:30

nie moge pobrać wole luksor

  #7 30.06.2018 20:43

@MATHIOZORO (niezalogowany):

  #6 26.04.2018 18:11

ja grałem i nie moglem zrobic moduw i tez bym ciał dwa auta a nie jedno plzzz dwa plzz!?

  #5 14.01.2017 19:42

Polecam zakup dużo modyfikacji. Gra + mody = BeamNG.everything

  #4 10.12.2016 12:02

jak pobrać? :'(

maciejnet   13 #3 18.08.2016 15:24

Wysokie wymagania jak na ten rodzaj rozgrywki.

  #2 15.08.2016 13:38

@kacperrr340: to jest izi klijasz download i masz tam na niebiesko kliknij tutaj puzniej pobierze sie. klikasz na to i pare razy pobierasz wkoncu cie bo mnie przenioslo do pobranych klikasz na to i wyondrebniasz i masz gre taki znaczek z BeamNG.Drive moja ocena gry 5/10 jak mam wysokie ustawienia to laguje ale jak nickie spoko to jest demo 1 mapa i 1 auto. :)

kacperrr340   1 #1 30.06.2016 16:36

jak to zrobić