BearShare 7, czyli funkcjonalniejsze pobieranie multimediów

Strona główna Aktualności

O autorze

Światło dzienne ujrzała nowa edycja jednego z najpopularniejszych programów do wyszukiwania, udostępniania oraz pobierania muzyki i filmów z Sieci - BearShare 7.0.

Siódma edycja BearShare to wiele zmian, poprawek i nowych funkcjonalności, które sprawiają, że praca z aplikacją staje się wygodniejsza i przyjemniejsza. W oczy rzuca się nowy interfejs graficzny wraz z zestawem skórek, odświeżony odtwarzacz plików multimedialnych i kilka funkcji, które znacznie rozszerzają możliwości programu. Mowa tutaj o tekstowym komunikatorze, kontroli rodzicielskiej, możliwości wypalania plików MP3 bezpośrednio na płytę oraz usługach BearShare People i BearShare Discover. Pierwsza z nich umożliwia tworzenie wirtualnych społeczności, do których dołączyć mogą użytkownicy BearShare. Druga z kolei dostarcza wielu cennych informacji nt. udostępnianych plików, wykonawców, gatunków muzycznych czy też rekomendacji innych użytkowników. Nowością jest także funkcja umożliwiająca podglądanie oraz odtwarzanie materiałów, z którymi aktualnie pracują znajomi.

BearShare 7.0 w polskiej wersji językowej pobrać można z naszego działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Bezpośrednia wymiana plików.

© dobreprogramy