Beautiful Widgets Beautiful Widgets 5.7.6

Strona główna Android Personalizacja Widżety
Pobierz program
lub zeskanuj:

Beautiful Widgets to aplikacja pozwalająca na dodanie widgetów podobnych do pogodowego znanego z interfejsu HTC Sense. Udostępnia kilka rodzajów, włącznie z przełącznikami do niektórych opcji takich jak włączanie/wyłączanie sieci Wi-Fi.

Same widgety zawierające zegar i informacje pogodowe również mogą zawierać aktywne obszary – kliknięcie na zegar przenosi do aplikacji alarmów, datę do kalendarza, a pogody do dokładniejszych informacji. Podczas dodawania nowego widgetu użytkownik może dowolnie skonfigurować czcionki, tła, wielkości elementów, a także wybierać schematy spośród wielu dostępnych w bazie producenta i tworzonych przez innych użytkowników.

Oprócz samych widgetów, Beautiful Widgets daje również dostęp do informacji o pogodzie na najbliższe dni, fazach księżyca. Aplikacja jest dostępna w wersji darmowej i płatnej, która ma znacznie poszerzone możliwości – możliwość pobierania nielimitowanej ilości styli z galerii, dodatkowe informacje pogodowe, widgety HD dla tabletów, czy też większa ilość przełączników w widgetach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!