Beauty Studio

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Beauty Studio to jedno z najlepszych narzędzi do stylizacji twarzy, fryzury itp., które jako nieliczne na podstawie podanego przez użytkownika opisu swojej sylwetki potrafi zaproponować odpowiadające jej fryzury.

Z pomocą programu dobierzemy dla siebie nową fryzurę, a także sprawdzimy jak będziemy się w niej prezentować. W bazie dostępna jest duża liczba uczesań dla kobiet, jak również mężczyzn. Po odpowiednim wypełnieniu profilu (podaniu informacji na temat m.in. koloru i kształtu oczu, ust, wzrostu itp) Beauty Studio potrafi zasugerować użytkownikowi wskazaną dla niego fryzurę. Wybrane z nich zapisywać można na liście ulubionych, a następnie wydrukować i udać się z projektem na wizytę u fryzjera.

Poza stylizacją fryzury Beauty Studio oferuje również funkcje, pozwalające przygotowywać projekty makijaży. Program dysponuje narzędziami edycyjnymi, które imitują szminkę, maskary, tusze do rzęs itp. Co istotne, narzędzie wyposażone zostało w mechanizm automatycznego wykrywania konturów twarzy, oczu oraz ust. Do dyspozycji użytkownika oddano również zestaw dodatkowych obiektów do wykorzystania, tj. m.in. okulary, kolczyki, nakrycia głowy itp.

Gotowe projekty mogą zostać zapisane, wydrukowane, wysłane poprzez e-mail, a także opublikowane online na łamach serwisów Flickr, Picasa oraz Facebook.

Uwaga

  1. Wersja demonstracyjna programu pozwala na pracę jedynie z gotowymi projektami.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   38 #4 16.01.2016 13:44

@darek719: ten program ma podobne funkcje http://www.taaz.com/ Wystarczy tylko się zarejestrować i korzystać do woli. Wiadomo problem przeznaczony stricte dla pań.

Dementor   38 #3 11.01.2016 14:57

@darek719: A ja, dzięki niemu przypomnę sobie jak je nosiłem :)

Autor edytował komentarz.
Ostatni Mohikanin   29 #2 25.12.2014 10:06

Program paradoksalnie nie dla kobiet - bo im zawsze w wyglądzie coś nie będzie pasować :)

darek719   42 #1 15.12.2014 23:18

super, chyba zapuszczę włosy :p