Bechtor 1.0

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bechtor to jedna z wielu udanych produkcji czeskiej Becherovki. Producent ten, kojarzony poniekąd z jedynym w swym rodzaju, niepowtarzalnie smakującym, karlovarskim napojem wyskokowym ;-), przez lata zdążył już przyzwyczaić nas do swych nietuzinkowych produkcji gier komputerowych. Jedną z nich zamieściliśmy już wcześniej w naszym Vortalu. Jest nią Becherov, która spotkała się z dużym uznaniem i zainteresowaniem naszych Czytelników.

Uruchamiając grę na ekranie pojawia się panel konfiguracyjny, gdzie możemy przełączyć się z języka czeskiego na angielski i ustawić odpowiadającą nam rozdzielczość i wybrać numer gry. Gdy to już mamy za sobą, wówczas przenosimy się do miejsca, w którym możemy dokonać zakupu odpowiedniego rodzaju uzbrojenia. Nasz wybór jest jednak uzależniony od zasobności naszego portfela. Przystępując do rozgrywki poziom naszej gotówki nie pozwala nam na zbyt wyszukane zakupy. Zmienia się to diametralnie już po skończeniu pierwszego układu.

Zadaniem gracza jest eliminacja jak największej liczby statków przeciwnika przy jednoczesnym zachowaniu jak najmniejszych strat. Dodatkową ochroną może być zakupione wcześniej "Energy Shield", które jest w stanie uchronić nas przed 100 pociskami nieprzyjaciela. Broń należy dopasowywać stopniowo do poziomu trudności kolejnych plansz. Najcięższe uzbrojenie przygotowane jest dla największych łotrów i nie zawsze w pełni przydaje się w pierwszej fazie gry.

Grę zaproponowała redakcja serwisu poświęconego grom komputerowym Victory Games. Serdecznie dziękujemy!

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!