BedBooking BedBooking 5.14

Strona główna Android Biuro i firma Inne programy biurowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

BedBooking: Kalendarz i System Rezerwacji Gości to aplikacja skierowana do menedżerów hotelów, hostelów, pensjonatów lub kwater prywatnych, która umożliwia bezproblemowe zarządzanie rezerwacją pokoi i noclegów.

Za pomocą BedBooking możemy łatwo i szybko zapisać informacje na temat poszczególnych gości, umieszczając nie tylko ich dane personale, ale także datę przyjazdu i wyjazdu, status płatności oraz wiele innych danych, które następnie będą wyświetlane w kalendarzu dostępnym z poziomu głównego okna aplikacji. Warto wspomnieć, że program automatycznie tworzy kopię zapasową rezerwacji.

BedBooking umożliwia także przeprowadzanie rezerwacji on-line, informując wcześniej użytkowników aplikacji o wolnych terminach, o ile właściciel danego obiektu noclegowego wprowadził kalendarz do bazy danych serwisu Bed-Booking.com, z którego obecnie korzystają tysiące osób.

Powyżej wspomniano, że BedBooking powstał z myślą o właścicielach hotelów, hostelów, pensjonatów lub kwater prywatnych, ale w aplikacji znajdziemy także informacje na temat wolnych terminów w domkach kempingowych, ośrodkach wypoczynkowych, biurach turystycznych, apartamentach, zajazdach i wielu, wielu innych miejscach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!