r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Będzie co pooglądać z Google...

Strona główna Aktualności

Na konferencji w San Fransisco, Lary Page - jeden z założycieli firmy Google - poinformował o tym, iż firma planuje na przełomie kilku dni rozpocząć archiwizowanie na swoich serwerach amatorskich nagrań wideo. Ma to być coś w rodzaju wideo bloga, jak przyznał Page.

Nowa usługa będzie umozliwiała publikowanie w Internecie własnych nagrań, jak i również przeglądanie nagrań, które już będą udostępnione przez innych Internautów. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, a co może w pewnym sensie również niepokoić, Google nie planuje cenzurować pojawiających się nagrań.

Google juz od dłuższego czasu prowadzi prace nad swoimi usługami, które pozwoliłyby na przeszukiwanie materiałów multimedialnych. W styczniu pisaliśmy o wersji testowej Google Video.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.