Będzie ewaluacyjna Vista?

Strona główna Aktualności

O autorze

Na polskich stronach TechNet pojawiła się podstrona zachęcająca do skorzystania z oferty wersji ewaluacyjnych Exchange Server 2007, Office Enterprise 2007 oraz... Windows Vista. Oprócz linków do pobrania wersji ewaluacyjnych oprogramowania witryna ofertuje też możliwość rejestracji i otrzymywania informacji na wybrany temat z zakresu webcastów, najczęściej zadawanych pytań, społeczności Microsoft, dokumentów technicznych, kursów elektronicznych, laboratorii wirtualnych oraz spotkań konferencyjnych.

Niby nie wielka nowość - po prostu zebranie w jednym miejscu wszystkich przydatnych rzeczy dla tych, których interesuje wstępna ocena oprogramowania Microsoft... ujęcie w tej ofercie Windows Visty znaczy jednak że można będzie liczyć także na publicznie dostępne wersje ewaluacyjne nowego systemu. Byłaby to bardzo interesująca nowość, będziemy śledzić ten temat i poinformujemy kiedy pojawią się tam konkretne informacje.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie