r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Będzie iWork w iPhonie?

Strona główna Aktualności

Możliwe, że firma Apple pracuje nad udostępnieniem pakietu biurowego iWork dla telefonów iPhone. Wcześniej wersja tego narzędzia została wprowadzona dla iPadów.

Serwis MacRumors dowiedział się, że w wielu sklepach internetowych firmy Apple pojawiają się przypadkowo informacje na temat iWorka dla smartfonów. Takie wiadomości dostępne były już w lokalnych wydaniach stron w Kanadzie, Wielkiej Brytanii i Australii. Informacje mają pojawiać się podczas zakupu telefonów iPhone obok synchronizacji z iTunes, obsługi poczty e-mail czy Wi-Fi. Miałoby to świadczyć o tym, że Apple wkrótce wprowadzi własny pakiet do tworzenia dokumentów tekstowych, arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji multimedialnych. Dotychczas iWork dostępny był dla komputerów Mac, a od niedawna - także dla tabletów iPad. Nie wiadomo jeszcze, jaka miałaby być cena pakietu.

iWork to zestaw programów Pages (dokumenty tekstowe), Calc (arkusze kalkulacyjne) i Keynote (prezentacje). Obecnie każda z aplikacji dla iPadów dostępna jest w App Store w cenie 9,99 dolarów. Użytkownicy iPhone’ów mogą korzystać także z innych pakietów biurowych jak Documents To Go czy Quickoffice.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.