r   e   k   l   a   m   a
reklama

Będziemy kupować gry na Xboksa One w niepełnych wersjach?

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Microsoft wycofał się z pewnych kontrowersyjnych ustaleń, co do gier na Xboksa One, ale odbiją się one okazuje się jeszcze czkawką przynajmniej w przypadku produkcji, które już są przygotowywane na rynkowy debiut konsoli. Wielce oczekiwana przez fanów wyścigów Forza Motorsport 5 chociażby sprzedawana ma być na płycie zwyczajnie w niepełnej wersji. Bez podłączenia Internetu i dociągnięcia potrzebnych danych zabawa nie będzie oto możliwa.

Skoro pierwotnie nośnik przewidziany był tylko jako magazyn informacji, gdyż Microsoft chciał dokonać małej rewolucji na konsolach, niektórzy producenci najzwyczajniej w świecie sobie uznali, że mogą szybko wypuszczać projekty do sklepów po wstępnej certyfikacji, aby czas między wytłoczeniem płyty, a jej trafieniem do sprzedaży, wykorzystać jeszcze na dorabianie pewnych rzeczy. W przypadku Forzy 5 za późno już na zmiany i gra wymagać będzie od nas zalogowania się na Xbox Live, aby pobrać samochody, trasy, jak również profile wirtualnych kierowców. Twórcy ze studia Turn 10 porównują swe dzieło do lodówki, którą po zakupie trzeba jeszcze wypełnić...

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieAsus VivoBook Flip 14: laptop, który staje się tabletem