r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Będziemy legalizować piracką muzykę?

Strona główna Aktualności

Czy w Polsce pobieranie muzyki z sieci P2P może zostać zalegalizowane? Pojawił się projekt, który może do tego doprowadzić. Opierać miałby się na dobrowolnej, kilkuzłotowej opłacie uiszczanej przez posiadaczy szerokopasmowych łącz, której to uiszczenie legalizowałoby posiadanie plików muzycznych (także zagranicznych autorów) wykorzystywanych do prywatnych potrzeb. Co ciekawe współautorem projektu ustawy w tej sprawie jest Jacek Skubikowski przewodniczący Stowarzyszenia Artystów Wykonawców SAWP. Nie jest to więc życzeniowa koncepcja grupy zaangażowanych politycznie piratów ;)

Więcej na temat tego bardzo daleko idącego projektu przeczytać można w wywiadzie, którego Gazecie Wyborczej udzielił Jacek Skubikowski. Zapraszamy do lektury.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.