BeePlayer

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BeePlayer to mało popularny w naszym kraju, ale godny uwagi odtwarzacz plików muzycznych, funkcjonalnie i wizualnie zbliżony do popularnego AIMPa. Przy jego użyciu słuchać możemy pliki audio w najpopularniejszych formatach (MP3, WAV, OGG, FLAC, AIFF, MIDI itp.) oraz radiostacje transmitujące dźwięk strumieniowo za pośrednictwem Internetu.

Program domyślnie nie odbiega znacząco od funkcjonalności, jakie oferują inne rozwiązania tego typu. Po uruchomieniu aplikacji uzyskujemy dostęp do odtwarzacza oraz mechanizmu playlist i graficznego equalizera. Nie zabrakło również wbudowanego edytora tagów, opcji wizualizacji odtwarzanego utworu, a także interesującej funkcji zmiany silnika dźwiękowego czy możliwości łatwego zapisu słuchanego strumienia multimedialnego. Atutem BeePlayer jest wysoka jakość odtwarzanego dźwięku i wsparcie ze strony użytkowników z całego świata.

To jednak nie koniec możliwości jakie przygotowali dla nas twórcy tego niewielkiego programu. Dla bardziej wymagających użytkowników oferowany jest moduł plugin-ów, pozwalających przy niewielkim wysiłku znacznie rozszerzyć funkcjonalność odtwarzacza. Za ich pośrednictwem spersonalizujemy działanie silnika dźwięku, wizualizacje czy inne istotne elementy programu jak obsługiwane formaty audio. BeePlayer wspiera mechanizm motywów graficznych, pozwalający dostosować wygląd interfejsu graficznego do własnych preferencji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!