reklama

Bekaper

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program umożliwia archiwizację plików na zabezpieczonych, zewnętrznych serwerach w usłudze www.edysk.pl.

Aplikacja pozwala wskazać pliki lub foldery, których kopia w przyszłości automatycznie zostanie skopiowana do usługi edysk.pl. Częstotliwość wykonywania następnych kopii plików w przyszłości jest ustawiana z poziomu aplikacji. Każda transmisja plików jest zabezpieczona protokołem SSL, a każdy plik przed wysłaniem jest szyfrowany na komputerze użytkownika. W wersji podstawowej można przechować 100MB plików. W przypadku wykorzystania podstawowej pojemności możliwe jest wykupienie większych pojemności w formie abonamentu.

Uwaga!

  • Aplikacja kliencka jest bezpłatna, jednak by korzystać z rozszerzonych wersji usługi o powierzchni większej niż oferowana w wersji podstawowej (więcej miejsca na pliki) należy opłacić abonament. Szczegółowe informacje i cennik dostępne są na stronie producenta.
  • Do korzystania z usługi niezbędna jest rejestracja. Jest ona dostępna z poziomu aplikacji klienckiej przy pierwszym uruchomieniu lub przez stronę www.edysk.pl.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 24.04.2009 20:58

Nie da się tego nawet porządnie odinstalować, wyskakuje błąd. Musiałem grzebać w rejestrze.

  #2 23.03.2009 23:02

to nieduze masz cos wymagania ;P
o kryptoreklamie na forach juz jest sporo artykulow, malo prawdopodobne,ze jeszcze kogos zlapiecie

  #1 03.03.2009 23:43

Pozostane przy DropBox. Polecam.
https://www.get box.com

reklama