Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

Kończy się rok 2017 i jednocześnie moja 33 zima. Od ponad dekady włóczę się po internecie stale poszerzając własną wiedzę szeroko pojętego IT, przybliżając innym arkana tzw. sceny, publikując tu i ówdzie artykuły i poradniki. Zauważyłem, że zaczęło mnie to coraz bardziej pochłaniać, do takiego stopnia że nawet swój czas wolny wiążę tylko i wyłącznie z komputerem lub konsolą. Czuję że uzależniłem się od zbierania i przetwarzania informacji – jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało. Zaczynam odczuwać tym przesyt i zmęczenie. A więc czas najwyższy się od tego odciąć, przeprowadzić detoksykację umysłu, poszukać nowych zainteresowań, poszerzyć horyzonty o nieznane mi jeszcze dziedziny. Jest to więc wpis pożegnalny. Postanowiłem że wraz z nadejściem nowego roku, znikam z całej sieci.

Dziękuję wszystkim, którzy głosowali na moje wpisy, którzy wdawali się w dysputy i komentowali moje blogi. Wszystkim, którzy angażowali swój czas we wspólnej zabawie hakowania konsol. Wszystkim tym, którzy wspierali mnie w moich pasjach. Być może jeszcze się kiedyś spotkamy w bezkresnym internecie. Na pewno za dwa i pół roku pojawi się druga część Kapsuły Czasu z racji tego, że tyle jeszcze potrwa ten testowy projekt wg założeń, a poza tym wiem że czeka na to jakaś tam garstka osób, którym to obiecałem. Między innymi dlatego nie kasuję jeszcze konta. Dziękuję także redakcji DobreProgramy.pl za fajny portal, ciekawe miejsce w sieci i za nagrody, które zdążyłem wygrać w blogowym konkursie.

To czym ja się teraz zajmę? Nie zanudzę się? Nie znam tego uczucia. :) Bazgrzę cyfrowo, robię z drewna różne dziwne rzeźby i ostatnio zdjęcia przyrodnicze zwierzynie wszelakiej. Od robali po jelenie. ;)