Best PDF Tools Best PDF Tools 4.1

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Best PDF Tools to zestaw darmowych narzędzi umożliwiających edytowanie dokumentów zapisanych w formacie PDF.

Jakie funkcje oferuje Best PDF Tools?

Za sprawą Best PDF Tools możemy nie tylko otwierać i przeglądać wybrane PDF-y, ale także dzielić je na strony lub łączyć kilka dokumentów w jedną całość. Istnieje również możliwość konwertowania plików Worda i Excela, a także tekstów zapisanych w formacie RTF bądź obrazów do PDF-a. Co ciekawe, nie musimy posiadać zainstalowanego pakietu Microsoft Office, by móc wykonywać wyżej wymienione działania.

Best PDF Tools pozwala także na obracanie, przycinanie, usuwanie lub wyodrębnianie stron z dokumentów. Wyodrębniać można również tekst i materiały graficzne z wybranych PDF-ów. Warto również zaznaczyć, że autorzy zadbali o funkcję zabezpieczenia dokumentów PDF między innymi znakami wodnymi. Oprócz tego można uniemożliwić odbiorcy edytowanie wysłanego do niego pliku.

Omawiając funkcje Best PDF Tools należy odnotować, że program działa również w trybie wsadowym, co pozwala na modyfikowanie wielu plików w tym samym czasie.

Najważniejsze cechy:

  • bardzo prosty zestaw narzędzi do edytowania dokumentów PDF
  • nie wymaga posiadania pakietu Microsoft Office
  • konwertowanie plików DOC, XLS, RTF i materiałów graficznych do PDF
  • wyodrębnianie pojedynczych stron, fragmentów tekstu czy też obrazów z dokumentów PDF
  • zabezpieczanie dokumentów PDF na rozmaite sposoby (np. watermarkiem)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!