r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Beta GG dla Windows 8 w Windows Store

Strona główna Aktualności

W Windows Store (kategoria: Społecznościowe) znalazła się już wersja testowa komunikatora dla systemu Windows 8. Program został przygotowany do pracy również w trybie Modern UI na maszynach z Widnowsem 8 i Windowsem RT wyposażonych w ekrany dotykowe. W założeniu w kafelkach mamy mieć możliwość wykonania wszystkich czynności, które umożliwiają inne odmiany komunikatora, czyli rozmowy, wideokonferencje, uruchamianie aplikacji, granie ze znajomymi, obsługa dysku, przeglądanie historii rozmów itp.

Ta odmiana GG ma na razie status bety, co niestety widać. Do przejrzenia listy kontaktów trzeba sporo cierpliwości, prowadzenie rozmów też jest w tej wersji nietrywialne. Jest jeszcze sporo do zrobienia i miejmy nadzieję, że GG się wyrobi do 26 października z poprawkami.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.